V kolejka Ligi Żaków – Grom Więcbork

W sobotę 3 czerwca na orliku przy ZS nr.7 w Chojnicach zespół rocznika 2008  zmierzyła się  w ramach Ligi Żaków z Gromem Więcbork. Chłopcy rozegrali bardzo dobre spotkanie. Zrobiliśmy kolejny krok do przodu. Tak jak założyliśmy przed meczem był to kolejny już mecz, w którym gramy lepiej niż tydzień wcześniej. Tym razem bramek nie padło dużo, ale wynagrodziły nam to zarówno wiele ładnych akcji, jak i pokaz dużych jak na ten wiek umiejętności. Nasza drużyna jak zwykle podzielona była na dwa zespoły, w których grało łącznie 15 zawodników. Dziękujemy trenerowi i drużynie z Gromu. Był to nasz ostatni mecz ligowy w tym sezonie. Za dwa tygodnie podsumowanie zmagań, zakończone wspólnym turniejem drużyn uczestniczących w lidze.