Turnieje w ostatnich tygodniach – Straszyn 3-4 marca, Barwice 12 marca.

W miesiącu marcu uczestniczyliśmy w dwóch turniejach halowych.

Pierwszy z nich to dwudniowa rywalizacja w Straszynie (3-4.03). Był to pierwszy taki turniej naszej drużyny. Spotkaliśmy się tam z chłopcami reprezentującymi: Jaguar Północ, Jaguar Południe, Elanę Toruń, Jagiellonię Białystok, Stomil Olsztyn, Arkę Gdynia, Kotwicę Kołobrzeg. Myślę, że ten turniej zostanie na zawsze w pamięci naszych zawodników ponieważ było to ich pierwszy dwudniowy wyjazd z drużyną. Poza tym nie często zdarza się na turnieju rywalizować z zawodnikami z pięciu województw. W turnieju Chojniczanka wystawiła aż 15 zawodników (była to największa liczba w porównaniu z innymi zespołami). Poziom sportowy był bardzo wysoki. Jestem pewny, że udział w takich turniejach zaprocentuje w przyszłości. Wielkie brawa i gratulacje należą się organizatorom za świetną współpracę i bardzo dobrą organizację turnieju. Dziękujemy za zaproszenie.

 

Drugi turniej to wyjazd do Barwic (12.03). Z racji tego, że zostało tylko jedno miejsce pojechaliśmy na turniej do Barwic 11 zawodnikami. Z przyczyn losowych na zawody nie dotarła jedna drużyna, więc pojawiła się okazja rozdzielenia naszej drużyny na dwie oddzielne (ze wspólnym bramkarzem:) Chłopcy rywalizowali tam z: AP Reissa Szczecinek I i II, Błonie Barwice I i II, Hubertus Biały Bór, Drawa Drawsko Pomorskie. Po bardzo dobrym turnieju Chojniczanka zajęła 2 i 3 miejsce (spotykając się w półfinale). Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i bardzo dobrze zorganizowany turniej.

 

 

P.P.