Turniej Lider Cup 2017 – 22.04.2017

W sobotę 22 kwietnia nasza drużyna, podzielona na dwa zespoły (łącznie 17 0sób), wzięła udział w turnieju Lider Cup organizowanym przez  UKS „Lider Rychnowy” Gmina Człuchów. Na trzech boiskach rywalizowało 17 zespołów. Mimo bardzo złych warunków atmosferycznych wszyscy zawodnicy dzielnie walczyli w każdym meczu. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Zarówno jedna jak i druga drużyna pokazała wiele ciekawych zagrań, akcji, zwycięskich pojedynków 1×1 co przyniosło w konsekwencji trzecie i dziewiąte miejsce. Należy zaznaczyć, że nasz zawodnik Filip Zych został jednym z siedmiu indywidualnie wyróżnionych zawodników. Najważniejsze to wiara we własne możliwości! Jestem z Was bardzo dumny chłopcy!!! Wielkie podziękowania dla organizatorów za świetny turniej.

P.P.