Treningi na sali.

Od listopada rozpoczynamy zajęcia na ,,sali” wg. następującego rozkładu: Grupa A -treningi w środy godzina 17,30 sala gimnastyczna SP3 i w czwartki godzina 17,00 sala gimnastyczna SP1. Pierwszy trening na ,,sali,, 04.11.2015 /środa/.                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Grupa B -treningi w poniedziałki godzina 17,00 sala gimnastyczna SP1 i w środy o godzinie 18,50 w sali gimnastycznej SP3. Pierwszy trening na ,,sali”poniedziałek /02.11.2015/.

W przypadku niezgodności lub uwag proszę o kontakt telefoniczny/Jacek Mrówczyński/