TRENER GRUPY ŻÓŁTEJ.

Od miesiąca sierpnia zarząd klubu usilnie starał się znaleźć trenera dla grupy żółtej, która powstała od miesiąca listopada, kiedy to przeszliśmy na halę. Jak przypominam, podział ten musiał zostać dokonany na dużą liczebność grupy, jak i na aspekt rozwojowy dzieci. Klub ma już dopięte przyjście trenera dla grupy żółtej. Niestety trener ten może zacząć pracę z dziećmi dopiero od miesiąca grudnia, gdyż nie pozwalają mu na to inne obowiązki związane z jego pracą. Grupę od grudnia poprowadzi p. Artur Domeracki. Do tego czas treningi chłopcy będą mieli z trenerami innych pracującymi w klubie.

Jeśli ma, ktoś z Państwa pytania odnośnie zatrudnienia trenera to proszę kontaktować się z trenerem koordynatorem Adamem Błaszczakiem 692351869