Świecie Cup (6-7.04) i Dębnica Cup (14.04) – kwiecień 2018r.

Pierwsze dwa kwietniowe weekendy drużyna spędziła na turniejach. W obu przypadkach wystawiliśmy po dwa zespoły a chłopcy rywalizowali z bardzo dobrymi zespołami takimi jak: Wisełka Fordon Bydgoszcz (zwycięzca obu turniejów), reprezentacja Rygi (wyselekcjonowani chłopcy z miasta Rygi), Gedania Gdańsk, Gryf Słupsk, Wda Świecie, Tucholanka Tuchola, Myśliwiec Tuchomie i inni. Należy zaznaczyć, że w turnieju w Świeciu gościnnie wystąpili zawodnicy Trenera Adama Błaszczaka: Fabian Mosek, Wojtek Wojewoda, Tomek Wegner oraz Mikołaj Piepióra zawodnik drużyny Trenera Artura Domerackiego. Wielkie dzięki za pomoc i bardzo dobrą grę. Chłopcy z dobrej strony zaprezentowali się na obu turniejach. Widać postęp i chęci rozwoju. Musimy popracować jeszcze nad wiarą we własne możliwości. Pamiętajcie, że każdy prawdziwy sportowiec nigdy się nie poddaje!

P.P.