Świąteczno Noworoczny Turniej w Debrznie 2015.01.10 – Foto / Video

Relacja Foto – Video z Świąteczno Noworocznego halowego turnieju w piłce nożnej zorganizowanego w Debrznie dla zawodników z rocznika 2008 i młodszych. Drużyna z Chojnic podzielona była na dwa zespoły, Chojniczankę I i Chojniczankę II, które odpowiednio zajęły 6 i 7 miejsce w turnieju. 

W turnieju wystąpiło siedem drużyn, każda rozegrała po sześć meczy. Zespołami biorącymi udział były: U-2 Bytów, Chojniczanka Chojnice, Chojniczanka II Chojnice, AP Człuchów, JFA Przechlewo, Football Academy Fair Play Złotów i gospodarze: AP 2012 MKS Debrzno

Zachęcamy również tych z Państwa, którzy obecni byli na turnieju, do wysyłania własnych materiałów na adres e-mail: info@rtmedia.pl

Poniższe zdjęcia nadesłał Pan Andrzej Zabłotny

Video