Sparingi: AP Człuchów 19.06 i AP Mały Piłkarz Sępólno 22.06

W bieżącym tygodniu rozegraliśmy dwa sparingi w formule 7×7. Jest to forma przygotowania drużyny do wejścia do kolejnej kategorii w drabince szkoleniowej a mianowicie do kategorii ORLIK młodszy ( junior E2). W poniedziałek 19.06 gościła u nas drużyna z Człuchowa, natomiast w czwartek 22.06 AP Mały Piłkarz Sępólno. Chłopcy z wielkim zaangażowaniem przystąpili do obu spotkań co zaowocowało stwarzaniem wielu sytuacji pod bramką przeciwnika. Nasi zawodnicy pokazali wiele ciekawych akcji, po których padło dużo bramek. Po 1,5 godz. zawodnicy obu drużyn schodzili z boiska z uśmiechami na twarzy. Dziękujemy drużynom i trenerom, z którymi przyszło się nam zmierzyć. W najbliższy poniedziałek w Człuchowie rewanż z “Apaczami”.

19.06 – AP Człuchów

22.06 – AP Mały Piłkarz Sępólno Krajeńskie

P.P.