PODZIAŁ NA GRUPY

Treningi na hali rozpoczną się już w 2 oddzielnych grupach. Grupy czerwonej i żółtej. Grupa czerwona będzie liczyła 17 chłopców. Grupa żółta to pozostali chłopcy, którzy nie trafili do grupy czerwonej. Trenerem grupy czerwonej będzie Paweł Skiba. Trener grupy żółtej POWINIEN BYĆ ZNANY w najbliższych dniach. Również terminy treningów będą znane i podane na naszej stronie w ciągu kilku dni.

GRUPA CZERWONA: Radomski Jakub, Kula Kacper, Zych Filip, Wójcik Aleksander, Wójcik Julian, Szypryt Kacper, Mrugalski Szymon, Wąsik Ksawery, Pawlak Oskar, Nowak Maksymilian, Piekarski Oliwier, Chmara Kamil, Adriańczyk Tomasz, Lubiński Parys, Karczyński Piotr, Landowski Bartosz i Klauzo Jan.

GRUPA ŻÓŁTA: Linczowski Jakub, Sobiecki Jakub, Janiak Mateusz, Peplinski Bartosz, Brewka Nikodem, Urbański Kacper, Tezlaff Krzysztof, Neubauer Gabriel, Gruna Wiktor, Błociński Kacper, Buława Adrian, Wnuk-Lipiński Piotr, Chałbowicz Jan, Zabłotny Maciej, Perszewski Kevin, Gronkowski Filip, Wicikowski Adrian, Grubicki Mikołaj, Wieczorek Aleksander, Czartowski Remigiusz, Matusiak Piotr, Ryczek Artur, Peno Antoni, Skórski Eryk, Żalikowski Tymoteusz, Dymerski Maksymilian, Miłkowski Piotr, Gut Maksymialian.

Podział na grupy nie jest ostateczny. Grupa w przeciągu kolejnych tygodni i miesięcy może się powiększyć bądź zmniejszyć. Jeśli, któryś z chłopców z grupy żółtej będzie robił systematyczne postępy, systematycznie będzie trenował i wzorowo się zachowywał to może dołączyć do grupy czerwonej. Zaś jeśli, któryś z chłopców grupy czerwonej nie będzie odpowiednio się zachowywał, systematycznie trenował i robił systematycznych postępów może przejść do grupy żółtej. Mimo rozdzielenia jesteśmy cały czas jedną drużyną, podział ten jest przeprowadzony przede wszystkim dla dobra chłopców, bo w mniejszej grupie pozwoli im na szybszy rozwój a dodatkowa rywalizacja w grupach zmobilizuje Ich do jeszcze większych starań i postępów.