Podział na grupy oraz dni treningowe dla rocznika 2008

Do do końca pażdziernika trenujemy na zewnątrz, w przypadku pogorszenia warunków atmosferycznych o zmianie lub odwołaniu treningu poinformuję Państwa sms.

Informacja dotycząca podziału na grupy oraz dni treningowe podana jest poniżej. W przypadku niezgodności lub uwag proszę o kontakt telefoniczny/Jacek Mrówczyński/

Grupa A:  Grubicki Mikołaj, Jankowski Piotr, Miłkowski Piotr, Ryczek Artur, Gronkowski Filip, Koliszewski Kevin, Mrozek Gliszczyński Igor, Patyna Szymon, Thiede  Oliwier, Mrugalski Szymon, Szczepański Nikodem, Orpiszewski Michał, Wicikowski Adrian, Chałubowicz Jan, Gołębiewski Igor, Gadowski Miłosz, Wiktor Rudnik- treningi środa godz. 17.30 SP3 Czwartek godz. 17.00 SP1

Grupa B: Adriańczyk Tomasz, Karczyński Piotr, Lubiński Parys, Matusiak Piotr, Nowak Maks, Pawlak Oskar, Tetzlaff Krzysztof, Wąsik Ksawery, Zych Filip, Wnuk Lipiński Piotr, Bartoszewicz Antoni, Kula Kacper, Piekarski Oliwier, Radomski Jakub, Chmara Kamil, Zabłotny Maciej. Treningi poniedziałek o godz 17. 00 SP1, środa 18,50. SP3