Plan treningowy 14.08 – 20.08

Poniedziałek – trening, godz. 17.30-19.00 (orlik, ul. Kościerska);

Środa – sparing z Liderem Rychnowy w Wierzchowie – Dworzec, zbiórka o 17.00 na parkingu przy Chojniczance (zabieramy czerwone koszulki, spodenki i getry). Powrót ok. 20 (poinformuję przez sms). Koszt wyjazdu to 130zł do podziału. Proszę napisać dzisiaj kogo nie będzie na meczu.

Piątek – trening, godz. 17.30-19.00 (orlik przy SP 1). UWAGA!! Po treningu idę z całą drużyną na stadion ponieważ jesteśmy potrzebni przy organizacji meczu z Podbeskidziem. Po meczu będę czekał z chłopakami przy wejściu do budynku klubowego (ok. 21.45). Proszę o obecność dzieci na treningu i meczu ponieważ potrzebuję 16 zawodników. Jeżeli kogoś z ważnych powodów nie będzie to proszę o szybką informację. Na piątkowy trening ubieramy czerwone koszulki, spodenki i getry. Poza tym zabieramy ze sobą podpisane bluzy dresowe lotosu.