PILNE!!! INFORMACJA DLA RODZICÓW Z GRUPY ŻÓŁTEJ ODNOŚNIE TRENINGU MIKOŁAJOWEGO W DNIU 3.12.16r.!!!

WSZYSTKIE DZIECI Z GRUPY ŻÓŁTEJ MAJĄ TRENING Z GRUPĄ CZERWONĄ W TYM DNIU OD GODZ. 12.00 DO 14.00, ALE W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE NIE WSZYSCY RODZICE WPŁACILI PIENIĄDZE DO P.WICIKOWSKIEJ NA PACZKI NA PREZENTY (INFORMACJA NA STRONIE BYŁA ZAMIESZCZONA 8.11.16r. I PRZYPOMNIANA 17.11.16r.) , A CHCĄ BY ICH DZIECKO OTRZYMAŁO PREZENT PROSZĘ WE WŁASNYM ZAKRESIE ZROBIĆ TAKĄ PACZKĘ I PRZYNIEŚĆ NA TRENING MIKOŁAJKOWY LUB SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE MNĄ DO PIĄTKU 25.11.16.r. (ZA WYJĄTKIEM ŚRODY 23.11.16r.), W CELU ZNALEZIENIA ROZWIĄZANIA.

JEDNOCZEŚNIE PONAWIAM MÓJ APEL BY NA BIEŻĄCO WCHODZIĆ NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ I CZYTAĆ INFORMACJĘ A NA PEWNO WTEDY NIE BĘDZIE NIEPOROZUMIEŃ I WSZYSCY DOCENIĄ I BĘDĄ ZADOWOLENI Z TRUDU JAKI WSZYSCY RODZICE WKŁADAJĄ W ORGANIZACJĘ TRENINGÓW I  TURNIEJÓW.

PS:)