Ogólnopolski Turniej Halowy JAGUAR CUP 4-5.03.2017r. – informacje

4-5 marzec 2017r.  nasza drużyna będzie rywalizować  w turnieju Jaguar Cup, który odbędzie się na hali w Zespole Szkół w Straszynie na ul. Starogardzkiej 48.

W związku z tym, że jest to turniej dwudniowy chłopcy nocować będą w Zajeździe Lipce w Straszynie.

Wyjazd na turniej w sobotę 4 marca o godz. 10.00 z parkingu przy stadionie Chojniczanki.

Planowany przyjazd do Straszyna ok. godz. 12.00. Obiad między 12.00 – 15.00. Pierwszy mecz rozgrywamy ok. godz. 14.50. Ostatni mecz w sobotę ok. godz. 19.10.

Po sobotnich grach kolacja, toaleta wieczorna i sen. W niedzielę gry o konkretne miejsca w turnieju.

Powrót uzależniony jest od postawy drużyny w turnieju. Poinformuję po sobotnich grach.

Na turniej zabieramy:

• wodę niegazowaną
  • ochraniacze
  • getry czerwone dwie pary (gry w sobotę i niedzielę)
  • kanapki, owoce na drogę i pierwszy dzień rywalizacji. NIE ZABIERAMY SŁODYCZY!!!
  • buty do gry na hali
  • dres
  • legitymację klubową
  • bieliznę na zmianę
  • przybory toaletowe

Strój sportowy tj. koszulka i spodenki dostarczę chłopakom na turnieju. Mamy dwa komplety.

Nie mogę zabronić zabierania ze sobą telefonów jednak proszę mieć świadomość, że mogę je zarekwirować (złe zachowanie itp.) Ja będę miał swój telefon cały czas przy sobie, więc można śmiało do mnie dzwonić po informacje.

Myślę, że przekazałem najważniejsze informacje. W razie jakichkolwiek pytań o turniej proszę dzwonić.