Obóz piłkarski w Żalnie i ostatni turniej w sezonie 2016/2017

W dniach 28.06 – 1.07 nasza drużyna wyjechała na obóz piłkarski. Był to pierwszy wspólny obóz drużyny rocznika 2008. Wszyscy zawodnicy wytrwali te kilka dni poza domem. Podczas tego wyjazdu oczywiście oprócz treningów znalazł się czas na zabawę. Zawodnicy podzieleni na grupy rywalizowali codziennie o miano „najlepszego pokoju” zbierając cenne punkty w różnych konkurencjach.  Głównym celem była integracja zespołu, co jestem przekonany udało się osiągnąć. W czasie obozu odbyło się podsumowanie sezonu 2016/2017. Chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. W ostatni dzień zorganizowaliśmy wspólne ognisko, na którym pojawili się rodzice. Myślę, że wszyscy będą miło wspominali ten wyjazd i nie mogą się doczekać kolejnego.

Już o 6.50 kolejnego dnia wyznaczona grupa zawodników wyruszyła do Tuchomia na ostatni turniej w sezonie. Na szczęście pogoda dopisała i można było rywalizować na boisku z innymi drużynami. Mecze rozgrywane były na trzech boiskach – 18 drużyn. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze awansując do grupy złotej. Widać postęp indywidualny każdego zawodnika i tym samym całej drużyny. Było to bardzo udane zakończenie sezonu. Gratuluję!!

Obóz piłkarski w Żalnie

Turniej GIVOVA Cup w Tuchomiu 2.07.2017

P.P.