Jaguar Winter Cup 2017

Niedawno mieliśmy okazję zagrać na dwudniowym turnieju w Gdańsku (25-26 grudzień). Był to międzynarodowy turniej Winter Cup, którego organizatorem była akademia Jaguar Gdańsk. Nasi zawodnicy mieli okazję zmierzyć się z drużynami z całej Polski m.in. Cracovia Kraków, Arka Gdynia, Stomil Olsztyn, Górnik Łęczna, Słowik Olkusz czy Jaguar Gdańsk. Na turnieju zagrały również zagraniczne drużyny z Wilna czy Kaliningradu. Mecze rozgrywane były na sztucznej murawie pod balonem. Atmosfera na turnieju była świetna. Nasza drużyna w pierwszym dniu poniosła kilka porażek jednak na koniec mieliśmy okazję spotkać i zrobić wspólne zdjęcie z legendą polskiego trenerstwa Panem Wojciechem Łazarkiem. Popołudnie spędziliśmy na zwiedzaniu stadionu Lechii Gdańsk. Pomimo nieprzychylnej aury chłopcy z zaciekawieniem słuchali przewodnika. Drugi dzień przyniósł lepsze wyniki i uśmiechy na twarzach. Chłopcy zebrali kolejne doświadczenie i jestem pewien, że za rok znowu zagościmy na turnieju organizowanym przez Jaguar. Przy okazji pozdrawiamy drużynę i Trenerów Słowika Olkusz. Gospodarzom dziękujemy na zaproszenie i miłe przyjęcie.

 

 

P.P.