INFORMACJA DLA RODZICÓW DOTYCZĄCA WYJAZDU NA TURNIEJ DO TUCHOMIA W DNIU 26.11.16r.

Na hali w Tuchomiu najpóźniej powinniśmy być o godzinie 8.40. Jedziemy własnym transportem. Planowe zakończenie turnieju jest na godz.15.00, ale jak to na turniejach bywa może być opóźnienie. Chłopcy na pewno dostaną obiad, ale proszę zaopatrzyć ich w prowiant i wodę niegazowaną. Ponadto muszą mieć: ochraniacze, dres, getry – jeszcze powiadomię czy brać, legitymację szkolną i badania lekarskie (które ja mam, proszę o dostarczenie badań F. Gronkowskiego i P.Matusiaka).  Pieniążki za wpisowe będę zbierał przed turniejem na miejscu w Tuchomiu. Jakby coś mi umknęło dam jeszcze info na stronę. Lista osób na turniej:

l.p. imię nazwisko
1 Radomski Jakub
2 Kula Kacper
3 Zych Filip
4 Wójcik Julian
5 Wójcik Aleksander
6 Urbański Kacper
7 Szypryt Kacper
8 Mrugalski Szymon
9 Wąsik Ksawery
10 Pawlak Oskar
11 Nowak Maksymilian
12 Piekarski Oliwier
13 Chmara Kamil
14 Adrianczyk Tomasz
15 Lubiński Parys
16 Gronkowski Filip
17 Matusiak Piotr
18 Klauzo Jan

PS:)