I edycja turnieju “Rodzina Chojniczanki” (23.04.2017) – drugie miejsce rodziców drużyny rocznika 2008!!!

W niedzielę 23 kwietnia wyjątkowo swoje umiejętności mogli zaprezentować nie chłopcy z naszej drużyny tylko ich rodzice, wujkowie, kuzyni itp. Nasz klub zorganizował I edycję turnieju dla członków rodzin naszych zawodników pod hasłem “Rodzina Chojniczanki”. Mimo zmiennych warunków atmosferycznych rywalizację udało się zakończyć wyłaniając cztery najlepsze zespoły. Reprezentacja grupy czerwonej rocznika 2008 zajęła II miejsce w turnieju. Okazaliśmy się “czarnym koniem”. W kolejnych edycjach będziemy musieli potwierdzić, że nie znaleźliśmy się na tym miejscu przypadkowo:) Nasi koledzy z grupy żółtej również spisali się bardzo dobrze, niestety zabrakło niewiele do gry w półfinałach. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym członkom rodzin chłopców z rocznika 2008. Gratulacje!!!

Więcej zdjęć pod adresem: http://weekendfm.pl/?n=65060&chojnice_-pilkarski_turniej_pod_haslem_rodzina_chojniczanki_w_chojnicach_fotogaleria_

P.P.