Co czeka nas w przyszłości??

Aktualnie grupa rocznika 2008 rozpoczęła treningi w 2 połowie sierpnia b.r. Liczba zawodników zwiększa się z treningu na trening i obecnie na liście jest już ponad 30 piłkarzy. Ze względu na dużą liczebność grupy będzie ona musiała być podzielona na 2 grupy: czerwoną i żółtą. Grupę czerwona przejdzie do programu Lotos. Trenerem grupy czerwonej będzie nadal Paweł Skiba, zaś grupę żółtą obejmie inny trener. Informacja, kto to będzie nastąpi w najbliższych tygodniach. Na to, kto trafi do poszczególnej grupy wpływ będzie miało kilka aspektów: umiejętności techniczno- taktyczne, cechy motoryczne ( szybkość, zwinność, koordynacja ruchowa), zachowanie w szkole i na treningu oraz frekwencja na treningu. Jednocześnie proszę o to by nie próbować wpływać na trenera w celu wywarcia na nim decyzji o przejściu do danej grupy, któregoś z zawodników.

Inną ważną informacją są sprawy organizacyjne: nastąpiła zmiana co do płatności za składki.

Składkę należy wpłacić do 15 dnia bieżącego miesiąca. Nie następnego jak to było wcześniej. A więc za wrzesień proszę o wpłatę do 15 września. Kwota się nie zmieniła. Jednocześnie wielka prośba by kwotę tą przynosić w kopercie z opisem np. Jan Kowalski , kwota i miesiąc.

Kolejną ważną informacją jest to by uzupełniać jak najszybciej badania lekarskie i kwotę za ubezpieczenie jeśli nie była wpłacona w 2016r.jak i składki członkowskie (roczne).

WAŻNE: PRAWDOPODOBNIE W DNIU 13.9.16r. ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE TRENRÓW Z RODZICAMI W GODZINACH WIECZORNYCH. PROSZĘ KONIECZNIE O OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWĄ PAŃSTWA GDYŻ BĘDZIE PRZEKAZYWANYCH WIELE INFORMACJI DOTYCZĄCYCH FUNKCJONOWANIA DRUŻYNY I FILOZOFII JAKĄ CHCEMY WPROWADZAĆ. NA ZEBRANIU BĘDZIE RÓWNIEŻ OSOBA Z ZARZĄDU KLUBU. DOKŁADNĄ DATĘ, GODZINĘ I MIEJSCE SPOTKANIA POTWIERDZĘ W NAJBLIŻSZYCH DNIACH.